[:tr]

Neden Biz?

MSS Taahhüt İnşaat olarak taahhüt ettiğimiz hizmetleri müşterinin sunmuş olduğu kapsam, planlanan süre, öngörülen bütçe ve arzu edilen kalite düzeyinde uzman kadrolarımız ile sunuyoruz.

Kalite Odaklı

MSS Taahhüt İnşaat; kaliteden ödün vermeyen ve kaliteyi merkeze alan bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu doğrultuda MSS Taahhüt İnşaat tüm iş yapma ve kurumsal süreçlerini toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde şekillendirmiştir.

Doğru Zaman Yönetimi

MSS Taahhüt İnşaat; tüm faaliyetlerini belirli bir akış içerisinde ve planlanmış iş programları çerçevesinde yürütmektedir. Dolayısıyla; MSS Taahhüt İnşaat, taahhüt ettiği hizmetleri taahhüt edilen sürede teslim etmektedir.

Ekonomik Çözümler 

MSS Taahhüt İnşaat; kalite, kapsam ve zaman parametrelerini göz önünde bulundurarak, çözüm odaklı hizmet anlayışı ve mühendislik bilimi ve metodolojisi sınırları içerisinde müşterine optimum ekonomik çözümler sunmaktadır.

Alanında Uzman Kadro

MSS Taahhüt İnşaat; alanında uzman olan profesyonel ekipler ve son teknoloji ekipmanlarla toplam kalite yönetimi anlayışına bağlı olarak profesyonel çözümler sunmaktadır.

[:en]

Why Us?

Because as MSS Contracting Construction, we have completed the projects we undertake within the predetermined scope, within the planned duration, at the planned budget, and in the desired quality level and deliver the projects to our well-esteemed customers, you.

Quality-oriented

MSS Contracting Construction has a service manner that does make no concessions on quality and centers the quality. For this reason, MSS Contracting Construction has shaped all its corporate processes within the framework of a total quality management approach. 

 

Efficient Time Management

MSS Contracting Construction carries out all the activities in a specific workflow and within the planned work programs. Therefore, MSS Contraction Construction provides its services within the planned duration. 

 

Economic Solutions

MSS Contracting Construction provides the optimum economic solutions to its customers thanks to its benefit-oriented service approach, which considers several factors such as scope, safety, time, quality, resource.

 

Specialized staff

MSS Contracting Construction provides services through its experienced labor force and state-of-the-art equipment and tools.

 

[:]