_

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2014 yılında fikri tohumları atılan MSS Taahhüt İnşaat; bünyesinde barındırdığı genç ve dinamik teknik personel ve işgücü kaynağı ile inşaat projelerine yönelik başta ısı yalıtım ve mimari uygulama çözümleri sunmak üzere 2020 yılının son çeyreğinde kurumsal bir kimliğe bürünmüştür.

MSS Taahhüt İnşaat ağırlıklı olarak konut projeleri, eğitim kompleksleri, sağlık kompleksleri, alışveriş merkezleri, kamu binaları gibi çeşitli üst yapı projelerine yönelik olarak yapım hizmetleri sunmaktadır. İki genç inşaat mühendisinin öncülüğünde yola çıkan MSS Taahhüt İnşaat, taahhüt ettiği projeleri planlanan süre, bütçelenen maliyetler dahilinde ve hedeflenen kalite seviyesinde müşterilerine teslim etmeyi en önemli çalışma prensibi olarak benimsemiştir. Bu çalışma prensibi çerçevesinde çağdaş, bilimsel, saydam ve dinamik bir proje yönetim anlayışına sahiptir. MSS Taahhüt İnşaat; benimsediği hizmet anlayışını perçinlemek adına teknolojik ekipmanlara, dijital dönüşüm projelerine ve nitelikli insan kaynağına yönelik yatırımlarını her geçen gün arttırmaktadır.

MSS Taahhüt İnşaat olarak kısa vadede, uluslararası geçerliliğe sahip yönetim sistem ve standartlarını mevcut yönetim sistemlerimize entegrasyonunu sağlamayı ve müşterilerimize daha profesyonel çözüm önerileri sunmayı hedeflemekteyiz.

  • Kalite
  • Zaman
  • Ekonomik
  • Profesyonel
[:tr]hakkimizda-banner-2[:]

Vizyonumuz

İnşaat endüstrisine bağlı iktisadi faaliyetler gerek gelişmekte olan gerekse gelişmiş ülkelerin makroekonomik göstergeleri üzerinde oldukça önemli etkilere sahiptir. İnşaat projelerinin çıktıları, ülkelerin sosyal ve ekonomik kalkınma düzeylerini arttırmaya yarayan fiziki varlıklardır. Dolayısıyla inşaat endüstrisi, insanların en temel ihtiyaçlarından birisi olan barınma ihtiyacından ticari faaliyetlerin devamlılığı için gerekli olan ulaşım, altyapı ve enerji gibi ikincil ihtiyaçlara kadar sosyal ve ekonomik hayatın birçok alanına doğrudan etki etmektedir. Bu doğrultuda vizyonumuz; toplumların ekonomik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayan, katma değeri yüksek inşaat projelerinin parçası olmak ve gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir bir dünya bırakmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz;

  • uluslararası standartlarla bütünleşik proje yönetimi yaklaşımımızla müşterilerimizin arzu ettiği projeleri planlanan sürede, bütçelenen maliyette ve istenilen kalite seviyelerinde teslim etmek;
  • proje yönetimi alanındaki güncel gelişmeleri sürekli takip ederek sistemlerimizi geliştirmek;
  • inşaat projelerinde sürdürülebilirlik alanındaki gelişmeleri takip etmek ve güncel gelişmeleri sistemlerimize entegre etmek; ve
  • Benimsediğimiz değerlerden sapmamaktır.