Hizmetlerimiz

_

İnşaat Taahhüt Hizmetleri

MSS Taahhüt İnşaat olarak büyük bir disiplin ve özveri ile çalışan ekiplerimiz sayesinde mimari uygulama hizmetlerini belirlenen kapsam, planlanan iş programı, öngörülen bütçe ve kalite standartlarına uygun bir şekilde sunmaktayız. Bunun yanı sıra, mevcut binalar için tadilat, onarım ve dekorasyon hizmetlerini de üstlenmekteyiz.

Proje Yönetim Hizmetleri

MSS Taahhüt İnşaat olarak bir projenin fikir aşamasından yapım aşamasının sonuna kadar olan tüm süreçler için proje yönetim hizmeti sunuyoruz.  Bu kapsamda, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ekonomik fizibilite ve yatırım değerleme, kapsam yönetimi, planlama ve zaman yönetimi, mali yönetim, kalite yönetimi, kaynak yönetimi, tedarik yönetimi, sözleşme idaresi ve uyuşmazlık yönetimi ve yapı bilgi modelleme alanlarında hizmet veriyoruz.

 

Mühendislik Hizmetleri

MSS Taahhüt İnşaat olarak mevcut binalarınızın enerji performansını değerlendiriyor, yeni binaların ise enerji kimlik belgelerinin düzenlenmesi süreçlerine yönelik mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra, yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmaları sayesinde oldukça kompleks cephe sistemlerini, çelik çatı konstrüksiyonlarını, panel cephe sistemlerini, freeform yapıları oldukça kısa süreler içerisinde projelendirebiliyor ve yapı bilgi modelleri ile entegrasyonunu sağlayabiliyoruz.

 

Tedarik Hizmetleri

MSS Taahhüt İnşaat olarak ısı yalıtım, iç mekân dekorasyon, iç ve dış mekân boya imalatları gibi çeşitli mimari uygulamalarda kullanabileceğiniz yapı kimyasallarının ve malzemelerinin tedarikini sağlıyoruz.

 

_

Projelerimiz

Ne Yapıyoruz?